poniedziałek, 04 październik 2021 00:00

Oferta pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko : ELEKTROMONTER

Miejsce pracy: SANDOMIERZ

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne  bądź zasadnicze zawodowe w kierunku elektrycznym lub automatyki
  • doświadczenie w pracy jako  elektryk/automatyk
  • uprawnienia energetyczne/ świadectwa kwalifikacyjne

Zadania:

  • wyznaczanie miejsc montowania urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej, zespołu agregatów w pompowniach,
  • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej w rozdzielniach, pompowniach
  • obsługa urządzeń odbiorczych  gorącej wody
  • obsługa urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych
  • montaż i obsługa pomp
  • montaż napędów ręcznych, hydraulicznych i elektrycznych do zaworów i zasuw
  • uruchamianie i regulacja zamontowanych urządzeń i armatury
  • utrzymywanie instalacji i urządzeń technicznych w stałej sprawności użytkowej
  • utrzymywanie w czystości i sprawności technicznej skrzynek rozdzielczych, tablic elektrycznych, zabezpieczanie ich przed dostępem osób niepowołanych
  • kontrola połączeń elektrycznych na listwach zaciskowych i szafach elektrycznych oraz mocowania przewodów elektrycznych
  • kontrola działania siłowników przepustnic, połączeń elektrycznych w presostatach, regulatorów wydajności wentylatorów
  • kontrola obciążeń prądowych w rozdzielni N i Sn

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i umiejętności
  •  system premiowy i motywacyjny
  • ubezpieczenia grupowe zdrowotne oraz Pracowniczy Program Emerytalny Firmy
  • rozbudowany system socjalny dla pracowników i ich rodzin
  • finansowanie kosztów odnowienia uprawnień i innych szkoleń rozwijających umiejętności przydatne w pracy

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.

Na Twoje CV czekamy do 31.10.2021r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Osoby zainteresowane pracą  prosimy o przesyłanie lub złożenie aplikacji  w siedzibie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 8, 27-600 Sandomierz,

telefon: 15 832-58-40

 Prosimy o dołączenie poniższej zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji :

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PEC Sandomierz Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w celach realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją wycofać w dowolnym momencie”.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
392
474
5204
5204
11844
20752
491322

Twoje IP3.236.218.88

Zgłoszenia przyjmujemy całodobowo pod numerem

993

W zgłoszeniu prosimy o:

  • imię i nazwisko,
  • adres,
  • objawy awarii

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Spółka z o.o.
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 8
27-600 Sandomierz
tel.: 15 832 58 40, 15 832 58 80
fax.: 15 832 50 76